05
March

TURKEY Award Ceremony !


PEARLS OF TURKEY WAS BALCIOĞLU Award Ceremony of the MOST YOUNG AWARD WINNING NAME BÖRTEÇİNE

TÜRKİYE’NİN İNCİLERİ ÖDÜL TÖRENİ’NDE EN GENÇ ÖDÜL ALAN İSİM BÖRTEÇİNE BALCIOĞLU OLDU

 

The Swiss watchmaking Hotel Bosphorus recently held in Turkey Coskun and Pearl Review by Tugce Sarikaya made awards at the ceremony was honored to be one of Turkey’s 30 female symbol. Börteçine Balcıoğlu said, mut This award I received on a meaningful day like 8 March International Women’s Day is very valuable for me. On the way to success, these awards will play an encouraging role for me and I will continue to work more and more successful works, endless thanks to everyone who deserves it. Başarı

Geçtiğimiz günlerde Swiss Hotel Bosphorus’ta düzenlenen yapımcılığını Gözde Coşkun ve Tuğçe Sarıkaya’nın yaptığı Türkiye’nin İncileri Ödül Törenin’de Türkiye’nin 30 sembol kadınından biri olmaya layık görülmüştür. Ödül aldıktan sonra tarifsiz mutluluğunu ifade etmekte zorlanan Börteçine Balcıoğlu ‘Öncelikle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü gibi anlamlı bir günde aldığım bu ödül benim için çok kıymetli. Başarıya giden yolda bu ödüller benim için teşvik edici bir rol oynayacak ve daha çok çalışıp daha başarıli işlere imza atmaya devam edeceğim, layık gören herkese sonsuz teşekkürler.’dedi.

Börteçine Balcıoğlu was born on May 24, 1992 in Istanbul. In 2010, she joined the family company Kimsel Kimya A.Ş .. She completed her Kimsel Chemicals Inc.’s management after making the membership of the board 2019, the board of directors vice president of atandı.şirket activities leading position in the field of chemistry göstermektedir.türki and the same zamandayak and the middle east in an extensive distribution network with the chemical industry provides raw material supply. Balcıoğlu also attracted attention with his elegance and elegance in the night, he was proud of being so successful at a young age.

Börteçine Balcıoğlu 24 mayıs 1992 ‘de İstanbul’da doğdu.2010 yılında aile şirketi olan Kimsel Kimya A.Ş de çeşitli kademelerde görev aldı.2016 yılında Sabancı Üniversitesi’nde uluslararası çalışmalar üzerine eğitimini tamamladıktan sonra aktif olarak çalışmaya başladı.2013-2018 yılları arasında Kimsel Kimya A.Ş’nin yönetim kurulu üyeliğini yaptıktan sonra 2019 yılında yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevine atandı.Şirketi kimya alanında lider konumunda faaliyet göstermektedir.Türkiye ve aynı zamandayakın ve orta doğudaki geniş dağıtım ağıyla kimya sektöründe hammadde tedariğiShare this :

You Might Also LikeThe Damaged Horse Shoe

June 21, 2019

Interview of Simonida Filipova Kitanovska

March 23, 2019

Nataliya Model

November 17, 2017

Pakistan Fahion Week London Is Going To Rock Again

November 23, 2017

TURKEY Award Ceremony !

March 5, 2019